Google Reklamları


Google Ads Reklamcılığı

Hedef müşterinize doğrudan ve uygun yollarla ulaşabilmenizin en kolay yoludur. Google Ads Reklamları; metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamları, Youtube video reklamları ve uygulama içi mobil reklamları kapsamaktadır. En gelişmiş ve en sık kullanılan arama motorlarından biri olan Google, ilgili kullanıcı aramalarında üst sıralarda yer almak isteyen markalara bütçeleri dâhilinde kolayca reklam verme imkânı sunmaktadır. Bu reklamlar size neler katabilir? Markanızın bilinirliğini artırmanıza, ürün veya hizmetlerinizin satışını artırmaya yardımcı olur. Web sitenize gelen alakalı trafiği artırır. İstediğiniz zaman reklam kampanyası oluşturulabilir, yönetilebilir ve değiştirebilirsiniz. Esnek bir bütçe ile reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Kampanya etkinizi rahatça ölçümleyebilir size sağladıklarını görebilirsiniz.

Google Arama Ağı

Çevrimiçi pazarlama karmasında Google Arama Ağı en güçlü araçtır. Google Adwords, reklamverenlerin aramaları ile son derece alakalı reklamları göstermesini sağlar. İnternet sitenizin trafiğini ve satış oranlarınızı artırmak istiyorsanız Google tam size göre. Aramalarda en üst sırada yer almak istiyorsanız öncelikle markanız ile alakalı anahtar kelimeleri seçerek içeriğinizi zenginleştirmelisiniz. Anahtar kelime hedeflemesi yaparak ürün ve hizmetlerinizi aramakta olan mevcut veya potansiyel hedef müşterinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Özel araçlar sayesinde (Google Analytics) elde edilen satışları, form doldurmaları, e-posta göndermeleri, telefon ile arama durumlarını bile görebilirsiniz. İstediğiniz filtrelemeleri yaparak kendi hedef kitlenize görünebilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. İşinizi şansa bırakmayıp, profesyonel ekibimiz ile hemen tanışın…

 

Ücretsiz Teklif Alın

Dünyanın en büyük mağazasında ürünlerinizi ücretsiz olarak sergileme fırsatını Google Alışveriş Reklamları ile yakalayın. Ürün ve hizmet satışlarınızı artırmak istiyorsanız Google ile bu mümkün. Hedef müşteriniz ürünleriniz ile alakalı bir arama yaptığında reklamlarınız görüntülenir ve tıklandığında direkt ürünün satın alma sayfasına yönlendirilir. Müşterilerin ürünleri aramasını, görüntülemesini ve karşılaştırmasını sağlar. Alışveriş reklamları, kullanıcılara metin reklamlardan farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, mağaza adı ve diğer bilgileri gösterdiğinden hem mevcut hem de potansiyel müşterinize duygusal mesaj verir. Bu sayede satın alma sürecini minimum süreye düşürebilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı ile Google'ın iş ortağı web sitelerinde çeşitli hedeflemeler yaparak görüntülü reklamlarınızı kullanıcılara göstererek erişiminizi sağlar. Bu reklamlarda, müşterilerinizin, markanızı fark etmesi, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmesi ve satın almasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Diğer reklam türlerine göre görüntülü ve video reklamlarınızda hedef müşterinizi duygusal olarak daha kolay harekete geçirebilirsiniz. Müşteriniz, ürün ve hizmetinizin görüntülü reklamlarına ne kadar çok maruz kalır ise ürünü satmanız kolaylaşır. Kısaca, Google Görüntülü Reklam Ağı ile ürününüzü Gösterin, Farkındalık kazanın ve Satışlarınızı artırın...

Uygulama reklamları ile reklamcılık deneyiminiz olmasa bile uygulamanızı Google'da kullanıcılarınıza kolayca tanıtabilirsiniz. Uygulamalarınızı indirilebilir hale getirip indirme sayısını artırabilirsiniz. Bu reklam ile uygulamanızı doğru kullanıcı hedef kitlenize göstererek doğru pazarlama yapabilirsiniz.

Hedeflerinize ulaşmanızın kolay yolu kısaca ürün ve hizmetinizi sadece satmayı değil, satış formunun doldurulması, arama ve bilgi paylaşımı gibi eylemler de mevcuttur. Dönüşüm optimizeleri sayesinde mümkün olan en düşük maliyet ile en fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. Bu sayede kampanya performanslarını ölçerek daha iyi dönüşler elde etmenizi sağlar. Dönüşüm optimizasyonu sürekli üzerinde çalışılarak iyileştirme yapılması gereken bir işlemler bütünü olduğu için profesyonel bir ekip ile çalışarak zengin içerikler ile hedef müşterinize doğru ve duygusal etkiyi yaratarak olumlu dönüşüm elde edebilirsiniz.

İnternet sitelerinizin ve mobil uygulamalarınızın istatistiklerini ve ziyaretçi trafiğini takip edebilmenizi sağlayan ücretsiz bir istatistik uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hem trafiğin doğru şekilde anlamlandırabilir, hem de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) açısından önde olabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu açısından zorunluluk haline gelen bu uygulamadan elde ettiğiniz veriler ile sitenizi en üst sayfa ve sıralarda gösterebilirsiniz. Tabi site içeriğinizin kalitesine göre aynı şekilde olumsuz raporlamalarda sitenizin düşüşü de hızlanabilir. Zengin içerikler ile kalite puanınızı yükselterek olumlu veriler elde edebilirsiniz.

Yazılım elemanına ihtiyaç duymadan pazarlama ve ölçümleme ile ilgili hareketleri alabileceğiniz bir etiket yönetimi sistemi olan Google Tag Manager (GTM), pazarlamacılar için; web sitenizde ve uygulamalarınızda kullanılan bir programdır. Bu program sayesinde geliştirme aşamasında olduğunuz bir web sitesi ya da uygulamada çalışacak tüm harici kodların tek bir sistemden yürütülmesini sağlar. Gerek pazarlamacılarınız için gerekse geliştiricileriniz için yönetim kolaylığı sağlar. Aynı zamanda hızlı aksiyon alma konusunda da oldukça faydalıdır.

Google’da Harita Kaydı oluşturarak işletmenizi daha üst sıralarda görünür kılabilirsiniz. Hedef müşteriniz bir yerde yemek yemek veya alışveriş yapmak için arama yaptığı anda işletmenizin daha görünür olması sonucunda ürün veya hizmetinizin satışlarını artırmanıza olanak sağlar. İşletmenizin, ürün veya hizmetinizin fotoğraflarını, yol tariflerini ve konumunuzu içeriğinize eklediğinizde hedef müşteriniz açısından daha kolay bulunabilir olabilirsiniz.