Programatik


Performans Reklamları

Performans Reklamlarının en önemli avantajlarından biri reklamınızın performansına göre ödeme yapılmasıdır. Performansa dayalı olduğu için bilinirliğinizi artırmanızdaki etkisini kolayca ölçebilirsiniz. Bu reklam türleri ile geniş kitleye hitap edebilirsiniz. Sabit veya rotasyonlu reklam türleri ile hedef müşterinizi farklı zaman dilimlerinde yakalayabilirsiniz. Bu sayede ürün veya hizmet satışlarınızı artırabilirsiniz.

Programatik Reklamlar

Programatik reklamlar, verilerinizi analiz edip, teknolojiyi kullanarak medya satın alımında daha hızlı ve akıllı hale getirmenize olanak sağlar. Bu sayede mesajlarınızı dijital platform ve kanallar arasındaki çapraz karşılaştırmalar ile daha etkin bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Farklı kanallardan alınan verileri karşılaştırarak bilinçli bir şekilde hedefleme yapabilirsiniz. Bu reklamlar ile belirlediğiniz kitleye doğru bir biçimde ulaşın ve düşük maliyetle maksimum dönüşüm sağlayarak karınızı artırın… Türkiye’de kullanımı giderek artan bu reklam modeli ile reklam bütçenizi en etkin biçimde kullanın…

Ligatus

Ligatus Reklamınız ile görünün, etkileşim sağlayın, daha fazla dönüşüm elde edin. Reklamveren olarak içeriğiniz ile hedef müşterinize erişmenizi, etkileşim kurmanızı ve dönüşüm yapmalarını sağlar. Hedef müşterinizi çekmek ve performans hedeflerinize daha rahat ulaşmak için reklam envanterlerinden faydalanın.

 

Ücretsiz Teklif Alın

Dünyanın önde gelen yerel reklam platformunda, büyük ölçekli yayıncılar genelinde bir milyardan fazla alakalı kullanıcıyı bulun ve bunlarla bağlantı kurun. Kolayca büyük kitlelere erişim sağlayın ve güvenle bağlanın…

Kampanyalarınız ile programatik veya doğrudan kanallar aracılığıyla, markasız ortamlarda yer alın. Bu reklam türü ile, pazarlama hedeflerinizi karşılayın bilinirlik oluşturun, yüksek değerde potansiyel müşteriler oluşturun ve zengin içerikleriniz ile çevrimiçi eylemleri planlayın.


Programatik üzerinden hedefleme yapabileceğiniz bir platformdur. Reklamınızın performansını, hedef müşterinize uygun veriler ile daha iyi bir noktaya getirin… Kampanya, ürün veya hizmetinizin tehditlerini fırsata çevirin. İşinizin tüm zorluklarını çözerek veya en aza indirgeyerek rakipleriniz ile arayı kapatın.

Sıfır süre, sıfır iş…

Reklamınızın tam kontrolü ile maksimum ve anlık gelir sağlayın. Yerel reklamcılık platformu ile, reklam gelir potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için envanterinizin her yönünü kontrol edip yönetin.


E-ticaret platformunu kullanıyor, dönüşüm ve satış odaklıysanız doğru adrestesiniz… Tamamen satış oranlarını yükseltmeye dayalı reklam platformu ile iş ortağı olan (Facebook, Skype gibi) platformlarda görünün. Dinamik reklam görsellerinizi takip panelinden kontrolünü sağlayıp, yeniden pazarlama ve optimizasyonunu kolayca sağlayın.

Markanızın güvenilirliği açısından zararlı olabilecek içeriklerde, semantik algılama sistemi sayesinde yer almamanızı sağlayan bir platformdur. Gelişmiş teknolojinin yanı sıra Web+Mobil cihazlar için geliştirilen reklam formatları ile yer alın. Tüm reklam modelleri %100 görüntülenme üzerine kurgulanmıştır. Bu sayede maksimum dönüşüm elde etme fırsatını yakalayın. Kampanyanızın, doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşabilmesi için kullanıcıların ilgi alanlarına göre hedefleme yapın.

Pazarlama bütçenizden maksimum düzeyde yararlanın…

Reklamlarınız sadece TV spotu olmak zorunda değil, markanızın ya da kampanyanızın neye ihtiyacı var ise o yönde reklam oluşturun. Bu bir görsel ya da herhangi bir yaratıcı strateji içerikli bir reklam olmalı. Doğru kampanya ile doğru reklamı seçin, düşük maliyet ile reklamınızı yayınlayın. Reklam içeriğinizin doğru mesajı verdiğinden emin olun ki doğru kitleyi harekete geçirin…


Kitle Hedefleme reklamınızın gösterileceği kişileri daha hassas yöntemlerle seçmenize imkân tanıyan bir yoldur. Kitle hedefleme; web sitenize göz atan, uygulama kullanan veya video izleyen kullanıcılara ulaşarak mevcut kampanyanızın performansının artmasına yardımcı olabilir. Elinizdeki bir kaynaktan oluşturmuş olduğunuz bir hedef kitledir.