Web Sitesi Tasarımı


İnternet’in, herhangi bir yerden her an kullanılabilmesi gerek tüketicilerin gerekse işletmelerin ticari amaçla internet ortamına gelmesine neden olmuştur. Teknoloji’nin giderek gelişmesi ve internet kullanıcılarının sayısının artmasıyla da işletmelere web sitesine sahip olma zorunluluğu getirilmiştir

2018 yılı İnternet kullanım alışkanlıklarına bakıldığında Türkiye’de kullanıcıların günlük ortalama 7 saat 09 dakikayla internette zaman geçirdikleri görülmektedir.

Çevrim içi ortamlarda faaliyette bulunmak isteyen işletmeler için bir web sitesi yaratımı maliyet yönünden olduğu kadar tanıtım ve etkin bir pazarlama faaliyeti açısından da önemli avantajlar sağlamaktadır. Yazılı içerik oluşturmanın yanı sıra görsel ve işitsel duyulara da hitap etme olanağı vermesiyle web siteleri, işletmelerce en sık tercih edilen bir sanal araç olma özelliğine sahiptir.

Web sitenizin dikkat çekici ve açılış hızının iyi olması, kullanıcıların sitenizi ziyaret ederken dikkat edeceği ilk özelliktir. Sizi anlayan ekibimiz sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun ve kullanıcı odaklı bir web tasarımıyla sitenizde aranılan bilginin kullanıcıya en etkili ve kısa yoldan iletilmesini sağlıyoruz.

Ücretsiz Teklif Alın