Blog

Blog Detayları


Sem Public blog

28 Haziran 2018

Google, Arama Ağı Reklamlarında Reklamverenler İçin Artık Daha Basit Çözümler Sunuyor.

18 yıl önce kullanıcılarının iş dünyasıyla online olarak bağlantılarını kolaylaştırmak için basit bir hedef ile Adwords’ü başlattılar. Çevre dostu kırtasiye için yapılan bir arama , kumaş malzemeleri veya benzeri bir hizmet için treehouse oluşturucu, faydalı ve değerli reklamları sunmak için bir fırsat sundu...

Sem Public blog

02 Temmuz 2018

Facebook, Geleceğinizi Öğrenmenin Formülünü Buldu!

Facebook’un bir süredir insanlık tarihi için önemli projeler geliştirmekte olduğunu okuyorduk. Ancak geçtiğimiz günlerde New York Times gazetesinde yer alan haberi herkesi gerçek anlamda bir kez daha düşündürdü. Günümüzde Facebook’un dijital veriler üzerinden farklı alanlarda aksiyon alması beklenilmektedir.

Sem Public blog

05 Temmuz 2018

Instagram’ın Yeni Özelliği: “IGTV”

Instagram tarafından yayınlanan son güncelleme ile kullanıcılar yepyeni bir özellik olan IGTV ile tanıştı. Kullanıcıların dikey olarak 1 saate kadar uzunluktaki videoları paylaşmasına olanak sağlayan bu özellik, mobil internet trafiğinde gelecekte videonun önemini ispatlayacak niteliktedir. IGTV özelliği bir çok platformda Youtube’a rakip olarak görülüyor fakat bu konuda en büyük dezavantajlarından biri videoların sadece ‘dikey’ olarak yayınlanabilmesidir.