Blog

Google, Arama Ağı Reklamlarında Reklamverenler İçin Artık Daha Basit Çözümler Sunuyor.


blog details

18 yıl önce kullanıcılarının iş dünyasıyla online olarak bağlantılarını kolaylaştırmak için basit bir hedef ile Adwords’ü başlattılar. Çevre dostu kırtasiye için yapılan bir arama , kumaş malzemeleri veya benzeri bir hizmet için treehouse oluşturucu, faydalı ve değerli reklamları sunmak için bir fırsat sundu. Bu fikir ilk reklam ürünlerinin başlangıcıydı. 18 yıldan beri değişen mobil, şimdi günlük hayatımızın büyük bir parçası. Kullanıcılar ürün aramaya, video izlemeye, içeriklere göz atmaya, oyun oynamaya ve daha pek çok şeye hızlıca geçiş yapmaktadırlar.

Sonuç olarak, pazarlamacılar kanallar, ekranlar ve biçimler genelinde tüketicilere ulaşmak için daha fazla fırsata sahip olmaktadılar. Günümüzde, Google reklamları, pazarlamacıların Google Arama'daki kullanıcılarla bağlantı kurmasına yardımcı olmaktan, tüketici yolculuğunun her adımında metin, video, görüntü ve daha pek çok şeyle bağlantı kurmalarına kadar onlara yardımcı olma konusunda geliştirilmişdir.

Google, markaların reklam ürünleri için, çözümler sunmaktadırlar: Google Reklamları, Google Pazarlama Platformu ve Google Reklam Yöneticisi gibi. Bu yeni markalar, her boyuttaki reklamverenlerin ve yayıncıların işletmeleri için doğru çözümleri seçmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece, kullanıcılar için değerli, güvenilir reklamlar ve tüketiciler ile kanallar arasında doğru deneyimler sunmaları daha da kolaylaşmaktadır. Bu değişikliğin bir parçası olarak, reklamverenlerin Google Reklamları ile çalışmaya başlamasına ve ekipler arasında daha fazla işbirliği yapmasına yardımcı olacak yeni çözümler sunmaktadırlar.