SEM Public Dijital Reklam Ajansı


about

İnsanların ister kişisel ister çevrimiçi olsun, güvendikleri marka ve kurumlarla anlamlı deneyimlere sahip oldukları bir dünya hayal ediyoruz.

Görevimiz

 

Profesyonel olarak sizinle çalışmaya ve güvenilir dijital pazarlama danışmanınız olmaya hazırız. Birlikte çalışarak, müşteri verilerinizi anlamlandırabilir ve dijital pazarlama stratejilerinizi geliştirebiliriz. Uzman ekibimiz dijital pazarlama konusunda size destek vermeye hazır.

Yaptıklarımız

 

Yaklaşık onüç yıldır çeşitli sektörler için dijital reklam danışmanlığı ve uygulaması gerçekleştirdik. Bu sayede firmanız için en pratik, en etkili dijital pazarlama stratejilerini oluşturuyor ve gelir arttırıcı modelleme sistemi ile çalışma yapıyoruz.

Google Ads çalışamları ile bilrikte markanızın, marka bilinirliği ve satış arttırmaya yönelik olarak Facebook, Instagram, LinkedIn, Yandex ve Twitter reklamları da yaptığımız hizmetlerin arasında. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile de sanal dünyada markanızın etkileşimini arttırıyoruz.

Yenilikçi reklam teknolojilerini güvenilir ve uzman ekibimiz ile birleştirerek firmanız için anlamlı ve başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz. 

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi


Ekip

Profesyonel ekibimiz, tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır. Buyrun tanışın.

Ödüller

O kadar çok var ki, buraya anca bunları ekleyebildik.

Kariyer

Büyüyen müşterilerimiz ile birlikte biz de büyüyoruz. Açık pozisyonlara bir göz at, geleceğin mesleğine adını yazdır.

Müşteri Yorumları

İşini dijitalde büyütenler ve fark atanlar ile tanışın!

SSS (Sık Sorulan Sorular)

Merak etmeyin, aradığınız soruların tüm yanıtları burada!